Naše služby

Elektrické podlahové vykurovanie

V rámci našich služieb ponúkame aj kompletnú montáž elektrického podlahového vykurovania vrátane vykurovacích zón a termostatov. Tento moderný systém vykurovania je spoľahlivý, efektívny a poskytuje rovnomerné vykurovanie miestnosti bez nutnosti inštalácie neestetických radiátorov alebo rozvodov vzduchu.

Prečo elektrické podlahové vykurovanie?

Elektrické podlahové vykurovanie je moderný, účinný a spoľahlivý spôsob vykurovania miestností. Výhodou je rovnomerné vykurovanie, veľmi nízke náklady na inštaláciu, úspora miesta a jednoduchá (alebo žiadna) údržba. A aj keď sa to nezdá, výhodou sú aj nízke náklady na prevádzku – umožňuje totiž presné nastavenie teploty v každej miestnosti alebo zóne.

Vďaka týmto výhodám je elektrické podlahové vykurovanie stále populárnejšou voľbou pri vykurovaní domácností, ale aj komerčných priestorov.

Inštalácia el. podlahového vykurovania

Naša inštalačná služba zahŕňa návštevu vašej stavby, domácnosti alebo firmy, aby sme presne určili potreby miestnosti a navrhli najlepší a najúčinnejší spôsob inštalácie. Následne vypracujeme cenovú ponuku a dohodneme termín montáže.

Inštalácia elektrického podlahového vykurovania je jednoduchá a nevyžaduje žiadne zložité stavebné postupy a zásahy. Naši technici sú školení a skúsení v inštalácii rôznych typov elektrického podlahového vykurovania, vrátane inštalácie termostatov, nastavenia vykurovacích zón, alebo prepojenia s mobilom. Inštalácia od nás zabezpečuje spoľahlivú a bezproblémovú funkčnosť celého systému.

V našej ponuke máme rôzne typy podlahových vykurovacích systémov, ktoré sú prispôsobené vašim  priestorom a potrebám. V súčasnosti používame 3 najrozšírenejšie technológie:

  • elektrické vykurovacie káble, ktoré sú vhodné do členitých priestorov a sú veľmi variabilné, aj keď inštalácia je náročnejšia ako pri nasledujúcich riešeniach
  • elektrické vykurovacie rohože, ktoré sú najrozšírenejšie a poskytujú jednoduchú a rýchlu montáž v pravouhlých priestoroch
  • elektrické vykurovacie fólie, ktoré sú vhodné do priestorov kde sú už ukončené stavebné práce (napríklad pod laminátové a drevené podlahy)

Radi sa s vami stretneme

Hľadáte partnera na inštaláciu elektrického podlahového vykurovania?

Neváhajte nás kontaktovať a nezáväzne s nami konzultovať vaše požiadavky pre elektrické podlahové vykurovanie.