čo ponúkame našim zákazníkom

Naše služby

Naša ponuka služieb na

Elektroinštalácie a zabezpečovacie systémy

Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou elektroinštalácií, elektrických prípojok, beskozvodov a zabezpečovacích systémov pre rôzne typy objektov vrátane bytov, rodinných domov, komerčných priestorov a priemyselných budov. Montujeme tiež elektrické podlahové vykurovanie.

Naša spoločnosť ELZAS s.r.o. je špecializovaná na profesionálne riešenia v oblasti elektroinštalácií a zabezpečovacích systémov pre privátne aj komerčné objekty.

Elektroinštalácie, el.prípojky, blezkozvody

V rodinných domoch, firmách, priemyselných objektoch a bytových domoch.

Elektrické podlahové vykurovanie

Realizujeme návrh, montáž a nastavenie systému, teplotné zóny riadené termostatmi.

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Bezpečnostné kamery, alarmy, pohybové snímače a prístupové systémy.

Revízie a projektová dokumentácia

Zabezpečujeme komplexné revízie a projektovú dokumentáciu elektroinštalácií.

Byty, rodinné domy, komerčné priestory, priemyselné budovy

Ponúkame služby v oblasti elektroinštalácií

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s realizáciou elektroinštalácií, prípojok a bleskozvodov pre rôzne typy objektov ako byty, rodinné domy, komerčné priestory a priemyselné budovy.

Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti elektroinštalácií, vrátane návrhu a realizácie nových inštalácií, rekonštrukcií existujúcich inštalácií, opráv a údržby elektroinštalácií a inštalácie rôznych typov osvetlenia. Okrem toho zabezpečujeme montáž elektrických prípojok a bleskozvodov. Naši skúsení elektromontéri sú vybavení moderným náradím a nástrojmi tak, aby mohli pre  našich zákazníkov zabezpečiť kvalitnú a spoľahlivú prácu.

Naša firma sa snaží vždy ponúknuť klientom najlepšie riešenia, ktoré zodpovedajú ich potrebám a požiadavkám. Pri návrhu inštalácií berieme do úvahy nielen funkčnosť a efektivitu, ale aj estetiku a bezpečnosť. Naši odborníci Vám radi pomôžu s výberom vhodných prvkov a technológií pre Vašu elektroinštaláciu.

Názory našich zákazníkov

Našou vizitkou je spokojný zákazník

Firma ELZAS mi zrealizovala  v byte kompletnú rekonštrukciu elektrorozvodov na vysokej profesionálnej úrovni, vrátane búracích prác a dodržaní najnovších noriem. Môžem len odporučiť!

Daniel Stieranka

Potreboval som spraviť elektrickú prípojku k domu a tak som oslovil firmu ELZAS. Prekonzultovali so mnou moje potreby a dali mi aj cenné rady pri vybavovaní. Samotná realizácia bola rýchla a profesionálna.

Jozef Tichý

Pri rekonštrukcii elektrorozvodov v našej výrobnej hale postupovali presne podľa projektu, upozornili na nedostatky a operatívne riešili zmeny ktoré počas prác nastali. Som rád že som sa spoľahol na odborníkov.

Milan Petrinec

Radi sa s vami stretneme

Zaujala vás ponuka našich služieb elekroinštalácií?

Neváhajte nás kontaktovať a nezáväzne s nami konzultovať vaše požiadavky pre elektroinštalačné práce alebo zabezpečovacie systémy.